6 жовтня 2013 року в Українській Централі в Пассейку відбулися 13-ті загальні збори Фундації Дослідження Лемківщини. Відкрив збори заступник голови Фундації Зенко Галькович, який привітав нових членів Фундації і попросив всіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання померлих голову Фундації Стефана Гованського та інших членів .

Потім керівництво зборами було передано президії у складі :

Марко Гованський -голова, Андрій Хомик – заступник, Анна Гаргай – секретар.
Програмою зборів було передбачено звіти уступаючої Ради Директорів, а саме : заступника голови , секрeтаря,фінансового референта , контрольної , мандатної та номінаційної комісій , а також вибори Ради Директорів і Наукової Ради .

У своїх звітах виступаючі говорили про проведену роботу за останні роки , зокрема про видавництво матеріалів про Лемківщину . Було відзначено також важливість виданої спільно з ООЛ англомовної книжки ” Закерзоння ” , метою якої є поширення у світі правдивої інформації про історію нашого народу.

​В дискусії над звітами взяла участь більша частина присутніх членів . Дискусія торкалася видавничої діяльності та фінансових справ Фундації .

​Після звітів і дискусій було обрано нову Управу та Раду Директорів Фундації , до якої ввійшли :

Голова Фундації – Андрій Хомик ,
1 заступник – Діана Гованська – Рейлі,
2 заступник – Петро Косцьолек ,
секретар – Галина Семеняк ,
фінансовий – Василь Гаргай.

Рада Директорів: Іван Завада , Іван Гресь , Петро Гресь , Михайло Хомик , Анна Гаргай ,Теодор Пиз , Богдан Кікта , Марко Гованський .
Наукова Рада: Д-р Іван Гвозда , мгр. Діана Гованська-Рейлі , мгр. Андрій Хомик , мгр. Катерина Мицьо , мгр. Микола Дупляк .

Конрольна комісія: Стефан Косцьолек , Петро Русинко ,Стефан Малиняк .

Почесний голова – Мирон Мицьо .

Голова зборів Марко Гованський привітав новообрану Управу і побажав успіхів на майбутнє. А новообраний голова Андрій Хомик подякував за довір’я і закликав всіх до співпраці .

На завершення зборів всі присутні виконали Гімн України .

Галина Семеняк – Жовтень 2013р.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.