Українсько-Американська молодь надає Музею нове дихання

директор музею, Лена Хованська

Весна 2017 – це захоплюючий час для Українського Лемківського музею, який розташований у приміщенні Українського музею та Бібліотеки в семінарії Св. Василя у Стемфорді, шт. Коннектикут. Подібно тому, як нове життя розквітає разом з прекрасними рослинами в дикій природі, воскреслий дух культурної гордості й краси матеріалізується в нашому Музеї.

Під час цього оновлення Український лемківський музей спрямовує свої експозиції і освітню програму на українську молодь. Для того, щоб ознайомлювати молодь з життям лемків, їх мистецтвом та історією, Музей працює разом з Організацією оборони Лемківщини (ООЛ) та Спілкою Українсько-Американської молоді (UAYA) .

18 березня Музей у Стемфорді, шт. Коннектикут, з ˮДиректорською  Екскурсієюˮ відвідало відділення UAYA на чолі з Танею Сава-Прятка. Група переглянула оригінальні лемківські народні ремесла – у тому числі мініатюри, витвори з дерева, писанки (українські пасхальні яйця), живопис та народне вбрання. Також членами спілки молоді обговорювалась трагічна тема Акції “Вісла” – примусового переселення української меншості до Польщі, яку проілюстрували декілька музейних творів мистецтва.

Відвідини музею – це унікальний освітній досвід, який цінуємо і я, і UAYA. Він надав мені натхнення відкривати двері музею для ще більшій кількості молодих людей, щоб поділитися знаннями традиційної лемківської культури та побуту.

 

Якщо ви цікавитесь плануванням перегляду виставки Українського Лемківського музею, не вагайтесь зв’язатись зі мною: lemkynialena@gmail.com.

Додатково, у неділю 10 вересня 2017 в рамках 50-го щорічного фестивалю Українського дню у Коннектикуті в Українському Лемківському музеї запроваджено день відкритих дверей, адреса: 195 Гленбрук Роуд, Стемфорд, СТ 06902

Директор Українського лемківського музею Лена Гованськи проводить тур для молодих відвідувачів з відділу Спілки Україно-Американської Молоді Стемфорда, шт. Коннектикут.

 

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.